Переїзд ІТ компанії

Переїзд ІТ компанії

Клієнт: IT компанія по створенню і розміщенню реклами в засобах масової інформації, комунікації з клієнтами, аналітиці та дизайну.

Задача: Організувати переїзд офісу на 90 робочих місць, щоб не порушувати робочий процес, враховуючи той факт, що частина компанії працює цілодобово.

Особливості: За попередньою домовленістю співробітники компанії повинні були упакувати комп’ютерну техніку самостійно. Але в зв’язку з тим, що часу у них на це не вистачило і комп’ютерна техніка не була підготовлена, по приходу наших робочих було прийнято рішення залишити частину з них працювати цілу ніч, щоб встигнути упакувати і підготувати все вчасно, щоб не зрушувати графік і терміни переїзду.

Основна частина меблів складалася зі столів невеликих розмірів, тому їх переїзд не був важким, а ось великогабаритні меблі необхідно було розібрати і правильно упакувати.

Одночасно над організацією переїзду працювало 18 наших співробітників, виходячи з того що умови вивантаження були складними: відсутність зручного під’їзду і довгі коридори.

Результат: Офісний переїзд з вулиці Жилянська на вулицю Коновальця виконано на протязі доби, при цьому працівники компанії не припиняли займатися основною діяльністю.