Про компанію

Компанія “Radmove”

Radmove-переїзд з радістю!

Наша компанія не має столітньої історії, великого засновника або покровительства великих концернів. Але у нас є привід для гордості – це десятки та сотні задоволених клієнтів за роки роботи, розробка власних методів й отримання безцінного досвіду кожним співробітником. Згуртований колектив професіоналів вже давно спрацювався. До дрібниць знає свої обов’язки і готовий їх виконати в будь-який зручний для клієнта час, використовуючи відповідні інструменти, оптимальний транспорт і власні навички.

Як і в багатьох інших ситуаціях, ідея створення компанії, яка буде займатися спеціалізованими перевезеннями і переїздом офісів, складів або навіть архівів “під ключ”, виникла при зіткненні з реаліями життя.

Мувінгова компанія в місті Київ

Практично кожен з нас може згадати в своєму житті дуже багато коробок й складності з перенесенням меблів, техніки та інші принади переїзду. Не варто забувати про вічно п’яних вантажників, розбитих дзеркалах й посуді, зниклих речах і тривалому періоді облаштування через неможливість знайти потрібні предмети.

У подібних ситуаціях опинялися більшість з нас, купуючи після переїзду нові меблі, посуд і речі, адже старі або зламані, або розбиті. Підсумок – переїзд виливається в нові витрати, проблеми і розхитані нерви. Ми вирішили змінити цю ситуацію, зібравши в єдиному колективі фахівців і просто хороших і відповідальних людей, які допоможуть вирішити всі турботи по упаковці, монтажу та демонтажних роботах. А також навантаження та встановлення на місці предметів меблів і техніки якісно і безпечно.

До чого ми прагнемо і чого досягли?

Головною метою нашої компанії є вдосконалення, розвиток і поліпшення якості послуг, що надаються, а також дотримання всіх зобов’язань, які ми беремо під час укладання договору на перевезення. Наші фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію, освоюють нові методики і вдосконалюються.

Вже зараз ми пропонуємо провести переїзд:

– використовувати сучасний пакувальний матеріал і тару, що дозволить уникнути псування будь-якого типу майна;

– спланувати порядок дій і врахувати всі дрібниці для економії часу, зусиль і витрат при транспортуванні;

– можливість підібрати транспорт, який дозволить вмістити і безпечно доставити будь-які типи вантажу, включаючи обладнання;

– виконати роботи “під ключ” і підготувати всі відповідні документи для транспортування;

– оформити страховку, забезпечуючи додаткові умови для безпеки.

Звернення в нашу компанію дозволить вам не тільки провести переїзд, убезпечити своє майно від пошкодження або встановити його на місці, але і зробити все це швидко і без зайвих витрат. Ви можете бути впевнені, що в нашій компанії співробітники завжди допоможуть, підкажуть і порадять дійсно оптимальне рішення ваших проблем, а також візьмуть і виконають зобов’язання в точності з передбаченими договором умовами. Ми прагнемо зробити світ кращим, а ефективність наших зусиль визначаємо по кожному задоволеному клієнтові.

Очень доволен. У них был большой объем работ, и они справлялась с ним как профессионалы. После звонка к нам приехал менеджер, чтобы оценить работу, которая была очень специфической. Я полагал, что оценка увеличится, как только они закончат, но в конечном итоге увеличение не было, а инвентаризация и подход были очень тщательными и конкретными. Они работали весь день и отлично справились.

Евгений, Компания “Digital-IT”

Переезд прошел очень плавно. Гораздо лучше, чем предыдущий опыт работы с другой компанией. Алекс и его команда были очень полезными и очень осторожными со всей нашей мебелью и другими вещами. Они работали как настоящие профессионалы. С самого начала и до самого конца, я определенно наслаждалась процессом и, безусловно, рекомендую эту компанию всем.

Косюр Татьяна

Эти ребята были потрясающими! Очень легко и без проблем провели бесплатную оценку. Были вовремя в день переезда и работали быстро. Они защитили мебель и разобрали большие части. Очень доволен их обслуживанием. Спасибо!

Алексей

Пришли вовремя. Самые трудолюбивые ребята, которых можно было встретить. Они работали без перерыва в течение 8 часов, чтобы завершить наш переезд. Были любезны к любым вопросам. Очень хорошо всё упаковали и приложили дополнительные усилия, чтобы не поцарапать стены и т. д. Опыт не мог быть лучше.

Виктор Николаевич

Я был очень доволен командой, которая занималась нашим переездом (Михаил и четверо ребят). Я считаю, что мы получили лучшую услугу переезда компании, из которых я выбирал. Я буду рекомендовать Radmove всем компаниям, которые переезжают в Киеве. Спасибо за отличный сервис.

Бонтар Андрей

Мне очень понравилось, как ребята работали, главное вовремя. Все переехало именно так, каким и было, хорошо упакованным. Ребята помогли всё расставить по местам. С 1 по 10 даю вам 10+, спасибо за ваш сервис.

Дмитрий Олегович

Понравилась фиксированная цена. В Radmove своевременно провели и предоставили оценку - проблема, с которой я сталкивался в прошлом. Менеджер, с которым я работал, был очень дружелюбным и не настойчивым. Очень доволен. Хорошо проявили себя в работе, даже во время несколько напряженной «проблемы лифта». Я определенно рекомендую Radmove. Они стоили каждого копейки!

Петрук Владимир

Простой в использовании веб-сайт, отличное обслуживание клиентов, лучшее соотношение качества и разумной цены.

Краснюк Сергей

Миттєва консультація

Отримай консультацію з питання протягом декількох хвилин

Дякуємо. Вашу заявку відправлено.