Перевезення обладнання та офісної техніки

Перевезення обладнання та офісної техніки

Перевезення обладнання та офісної техніки

Перевезення обладнання та офісної техніки передбачає використання відповідного транспорту, підготовлених фахівців і різного типу пакувального матеріалу. Як правило, такі вантажі будуть мати різний розмір, конфігурацію і масу, що потребують в кожному окремому випадку використання певної технології упаковки і кріплення. Наші фахівці використовують для кожного предмета пакувальний матеріал, який дозволяє захистити від пилу, вологи і температурного впливу, а також уникнути механічного тиску або ударів.

Зверніть увагу, що навіть наявність заводської упаковки потребує використання пакувального матеріалу, який дозволить надійно зафіксувати, захистити і убезпечити кожен окремий предмет на час перевезення. У разі нестандартної геометрії використовується додатковий пакувальний матеріал, що нівелює недолік і дозволяє правильно упакувати і зафіксувати вантаж.

Методи фіксації обладнання і пристроїв з тендітних внутрішнім механізмом:

– захист від ударів і тряски передбачає використання гофрованого картону і аналогічних амортизувальних матеріалів;

– для фіксації використовуються ремені, троси, розтяжки і лямки, які фіксують габаритні предмети або тару з дрібним вантажем;

– кріплення палетів які стоять окремо, та предметів на ньому за рахунок стрейч-плівки;

– установка захисної обрешітки, якщо вантаж займає не весь простір кузова;

– покриття амортизаційним матеріалом для нівелювання можливих ударів об борти.

Малогабаритні предмети укладаються окремо, використовуючи для кожного відповідну пакувальну плівку або інший матеріал і спеціальну тару. Також дрібні предмети можуть бути пересипані гранулами, щоб виключити їх взаємодію між собою. Також кожен окремий предмет захищається від перепаду температури та інших негативних факторів.

Фахівці нашої компанії проводять не тільки роботи з навантаження або транспортування, а й демонтаж з установкою обладнання. Ви можете замовити “під ключ” перевезення, яке буде виконане в відповідний термін, а всі предмети встановлені на новому місці відповідно до побажань. При цьому, все обладнання буде підключено і готове до роботи, а на місці проведено прибирання і попередня підготовка до запуску кожного пристрою. Такий підхід дозволить вже на наступний день притупити до роботи співробітникам компанії, використовуючи звичну техніку в новому офісі.