Організуємо офісний переїзд
Київ

Щоб дізнатися вартість переїзду офісу дайте всього на кілька запитань

Натисніть на кнопку “Дізнатися вартість”, щоб розрахувати вартість переїзду

Що будемо перевозити?

Зробіть вибір

Ваш діюча адресса?

Поле має бути заповнено

Адреса куди будемо перевозити?

Кількість робочих місць (для архівів і складів – площа)

Упаковка

Готово! Дізнайтеся результати розрахунку вартості від нашого фахівця протягом 5 хвилин.

Поле має бути заповнено

Що ви отримуєте вибираючи нас

Переїзд офісу за фіксованою вартістю

Що дозволяє заздалегідь знати точну вартість і залишатися в рамках бюджету на переїзд фірми

Гарантії

Ми повністю відповідаємо за офісні переїзди, всі ризики ми беремо на себе

Досвідчені майстри

Наші працівники працюють виключно з меблями, кожен наш співробітник відібраний за компетенцією

Професійний офісний переїзд

Організація переїзду офісу проводиться нашим менеджером, що дозволяє Вам сконцентруватися виключно на своїх завданнях

Переїзд офісу

Етапи робіт

ЗБІРКА, РОЗБИРАННЯ І
РОЗСТАНОВКА МЕБЛІВ

УПАКОВКА І
ТАКЕЛАЖНІ РОБОТИ

НАВАНТАЖЕННЯ І РОЗВАНТАЖЕННЯ
МАЙНА

ОБЛАШТУВАННЯ
НОВОГО ОФІСУ

УПАКОВКА ОФІСНОГО
МАЙНА

БЕЗКОШТОВНЕ ПРИБИРАННЯ
СМІТТЯ

Миттєва консультація

Отримай консультацію з питання протягом декількох хвилин

Дякуємо. Вашу заявку відправлено.

Клієнти про нас

Теплі слова від душі

Очень доволен. У них был большой объем работ, и они справлялась с ним как профессионалы. После звонка к нам приехал менеджер, чтобы оценить работу, которая была очень специфической. Я полагал, что оценка увеличится, как только они закончат, но в конечном итоге увеличение не было, а инвентаризация и подход были очень тщательными и конкретными. Они работали весь день и отлично справились.

Евгений, Компания “Digital-IT”

Переезд прошел очень плавно. Гораздо лучше, чем предыдущий опыт работы с другой компанией. Алекс и его команда были очень полезными и очень осторожными со всей нашей мебелью и другими вещами. Они работали как настоящие профессионалы. С самого начала и до самого конца, я определенно наслаждалась процессом и, безусловно, рекомендую эту компанию всем.

Косюр Татьяна

Эти ребята были потрясающими! Очень легко и без проблем провели бесплатную оценку. Были вовремя в день переезда и работали быстро. Они защитили мебель и разобрали большие части. Очень доволен их обслуживанием. Спасибо!

Алексей

Пришли вовремя. Самые трудолюбивые ребята, которых можно было встретить. Они работали без перерыва в течение 8 часов, чтобы завершить наш переезд. Были любезны к любым вопросам. Очень хорошо всё упаковали и приложили дополнительные усилия, чтобы не поцарапать стены и т. д. Опыт не мог быть лучше.

Виктор Николаевич

Я был очень доволен командой, которая занималась нашим переездом (Михаил и четверо ребят). Я считаю, что мы получили лучшую услугу переезда компании, из которых я выбирал. Я буду рекомендовать Radmove всем компаниям, которые переезжают в Киеве. Спасибо за отличный сервис.

Бонтар Андрей

Мне очень понравилось, как ребята работали, главное вовремя. Все переехало именно так, каким и было, хорошо упакованным. Ребята помогли всё расставить по местам. С 1 по 10 даю вам 10+, спасибо за ваш сервис.

Дмитрий Олегович

Понравилась фиксированная цена. В Radmove своевременно провели и предоставили оценку - проблема, с которой я сталкивался в прошлом. Менеджер, с которым я работал, был очень дружелюбным и не настойчивым. Очень доволен. Хорошо проявили себя в работе, даже во время несколько напряженной «проблемы лифта». Я определенно рекомендую Radmove. Они стоили каждого копейки!

Петрук Владимир

Простой в использовании веб-сайт, отличное обслуживание клиентов, лучшее соотношение качества и разумной цены.

Краснюк Сергей

Обслуговування корпоративних клієнтів

Обслуговування корпоративних клієнтів

Вантажоперевезення – це послуга, яка включає велику кількість окремих робіт, здатних полегшити вирішення проблем і завдань у великій компанії, або компанії що розвивається. Укладення договору на oбслуговування корпоративних клієнтів може включати надання таких послуг в повному комплекті або окремо:

1. Переїзд з вантажниками. Професійні вантажники акуратно та дбайливо поставляться до будь-яких меблів, речей або продукції, заздалегідь підготувавши пакувальний матеріал, місце в кузові і необхідну кількість коробок або іншої, безпечної для перевезення певних предметів тари.

2. Транспорт. Ми надаємо в рамках корпоративного договору транспорт не тільки разом з персоналом, а й окремо для виконання певних завдань. Транспорт надається на певний час подобово або погодинно.

3. Такелажні роботи. Виконання завантажень та розвантажень, що враховують транспортні перевезення для важкого і габаритного вантажу проводяться з використанням надійної техніки та фахівців.

4. Перевезення “під ключ”. Проведення пакувальних, демонтажних, навантажувальних, і розвантажувальних робіт в єдиному комплексі послуг для перевезення речей і меблів, співробітників, архівів, складів, продукції та іншого.

5. Демонтаж і монтаж. Проведення демонтажу і розбирання меблів, устаткування і конструкцій навченим персоналом. Ми проводимо демонтажні роботи будь-якої складності.

6. Складські роботи. Виділення персоналу для каталогізації, інвентаризації, маркування та упаковки складського майна і продукції.

7. Завантаження та вивантаження. Послуги вантажників для вантажних і розвантажувальних робіт.

8. Упаковка. Упаковка меблів, предметів побуту, продукції та обладнання для забезпечення його максимальної безпеки під час транспортування.

Індивідуальний підхід і низькі тарифи для корпоративних клієнтів.

Навіть в невеликих компаніях перевезення вантажів всередині міста є не тільки затребуваними, а й необхідними. Найчастіше, оперативне перевезення дозволяє підвищити прибутковість і збільшити конкурентну перевагу. Придбання окремого парку автомобілів для таких перевезень є не рентабельним. Отже, замовлення послуг в спеціалізованих компаніях перевезень – це закономірне рішення і оптимальний вихід.

Наша компанія пропонує договір на oбслуговування корпоративних клієнтів, за для того, щоб значно знизити витрати, уклавши корпоративний контракт. Відповідно до такого договору клієнт отримує знижений тариф на наймання транспорту для перевезення речей співробітників, продукції, перевезення партій товару клієнтам і багато іншого. У кожному випадку ми передбачаємо індивідуальний тариф, який дозволяє значно зменшити витрати, спростити планування і збільшити перспективи на розвиток навіть дрібним фірмам.

Зверніть увагу, що наша компанія не тільки надає згідно з договором транспорт і персонал, а й забезпечує ефективні логістичні рішення. Вантаж буде доставлений в зазначений термін, а транспорт завчасно прибуде для вантажно-розвантажувальних робіт, враховуючи ймовірні затримки і нівелюючи їх за рахунок професіоналізму та продуманості дій.