Квартирний переїзд в Києві: організація “під ключ”

Дізнайтеся вартість

Натисніть на кнопку “Дізнайтеся вартість”, щоб розрахувати вартість переїзду

Що будемо перевозити?
Зробіть вибір
Ваша діюча адресса?
Поле має бути заповнено
Адреса куди будемо перевозити?
Кількість робочих місць (для архівів і складів – площа)
Упаковка
Готово! Дізнайтеся результати розрахунку вартості від нашого фахівця протягом 5 хвилин.
Поле має бути заповнено
Послуги квартирного переїзду від кваліфікованих експертів мувінгової компанії

Послуги квартирного переїзду від кваліфікованих експертів мувінгової компанії

Переїзд квартири як в межах міста, так і в інший регіон країни – не тільки приємна, але і складне завдання. На її виконання потрібно витратити багато сил, часу і уваги: ​​від проведення обмірів всіх речей до пошуку підходящої газелі. Радісна подія загрожує перетворитися на болісне випробування, тривале на кілька тижнів або навіть місяців. Однак не все так сумно: в руках експертів перевезення квартири перестає бути проблемою, а сам процес може бути скорочений до 1 доби! Щоб новосілля не було мукою, ми готові організувати ваш квартирний переїзд під ключ. Вам буде потрібно тільки залишити заявку – все інше є нашою роботою!

Професійний квартирний переїзд:
від однієї послуги до пакету “під ключ”

Звернувшись до наших фахівців, ви можете замовити будь-яку за рівнем складності і термінів проведення послугу: від вивезення меблів з квартири до переїзду квартири в інше місто “під ключ”.

Збірка і розбирання меблів
Одна з головних проблем переїзду на іншу квартиру – обережна розбирання меблів. Наші фахівці розберуть і упакують навіть складні і габаритні речі, з обережністю ставлячись до крихким і цінних предметів. На новому місці вони зберуть ваше майно: жодна деталь не постраждає.
Упаковка
Квартирні переїзди становлять особливу загрозу для побутової техніки, антикваріату, крихкого сервізу, дитячих іграшок і т.д. Ми гарантуємо вам цілісність і збереження кожної речі. Наші співробітники обережно упаковують кожен предмет в особливу упаковку, що забезпечує йому безпеку при транспортуванні.
Навантажувально-розвантажувальні роботи
Якщо ви вирішили замовити квартирний переїзд в нашій компанії, то вам не доведеться займатися перенесенням численних коробок з речами. Наші співробітники перенесуть все майно у вантажівку, а після переїзду з квартири в квартиру піднімуть його в нове приміщення.
Перевезення майна
Для організації квартирного переїзду в інше місто або в межах Києва ми використовуємо власної вантажний транспорт. Всі машини в отличном состоянии, фургони чисті, оббиті м’яким матеріалом і оснащені спеціальними ременями для кріплення коробок: при перевезенні речей з квартири нічого не пошкодиться.
Облаштування
Після того, як переїзд квартири з вантажниками завершився, ми готові допомогти вам з облаштуванням на новому місці. Наші фахівці розставлять меблі, підключать техніку, повісять карнизи і дзеркала, а після завершення роботи винесуть сміття.
Зберігання речей на складі
Якщо переїзд з квартири на квартиру займає кілька днів, ми організуємо зберігання вашого майна на наших складах. Коробки можуть зберігатися до 1 дня і більше, при цьому вартість цієї послуги переїзду квартири вважається за фактичним обсягом зберігаються речей.

Етапи організації квартирних переїздів

Підготовка
1 етап
Підготовка
 • Розбирання меблів.
 • Упаковка електроніки, техніки, особистих речей.
Квартирні вантажоперевезення
2 етап
Квартирні вантажоперевезення
 • Організація спуску майна.
 • Завантаження речей в вантажний фургон.
 • Переїзд на нову квартиру.
 • Вивантаження коробок, підйом на ваш поверх.
Облаштування
3 етап
Облаштування
 • Розпакування речей.
 • Складання меблів, підключення побутової техніки.
 • Розстановка предметів меблів по заздалегідь погодженою схемою квартирного переїзду.
 • Вивіз сміття.

П’ять причин замовити переїзд квартири у нас

П'ять причин замовити переїзд квартири у нас
 • 1. Професіоналізм. Всі співробітники, які беруть участь в квартирному переїзді: вантажники, консультанти, збирачі, монтажники – досвідчені фахівці, здатні вирішити найскладніші і нестандартні завдання.
 • 2. Надійність. Ви можете бути впевнені, що на всіх етапах квартирного переїзду ми дбайливо і обережно здійснюємо транспортування цінних вам речей.
 • 3. Зручність. У нас ви можете замовити комплекс послуг по переїзду квартири під ключ, що значно заощадить час і гроші. У той же час ми не відмовимося і від одиничних послуг в рамках квартирного переїзду: надамо вантажників, організуємо зберігання майна, орендуємо фургон.
 • 4. Безпека. Будь-квартирний переїзд (по Києву або в інше місто) здійснюється за договором, в якому зафіксована вартість і обов’язкові послуги.
 • 5. Вартість. Ми організуємо недорого квартирний переїзд без шкоди його якості і вашому комфорту.

Від чого залежить вартість квартирного переїзду

Квартирний переїзд + Квартирний переїзд + Квартирний переїзд = Квартирний переїзд
Кількість фахівців і їх час роботи
Вимоги до вантажного фургону: місткість, час роботи
Обсяг упаковки
Вартість переїзду квартири.

Можливі варіанти оплати

Наша компанія пропонує вам варіант повної постоплати: вартість квартирного переїзду вноситься після підписання акту виконаних робіт, коли перевезення квартири по Києву завершилася.

Послуги по переїзду квартири
можна оплатити:
 • готівкою
 • по карті онлайн

Алгоритм розрахунку ціни квартирного переїзду

 • 1. Складіть попередній план: що потрібно вивезти, будуть потрібні чи для квартирного переїзду вантажники або газель, які терміни для вас оптимальні.
 • 2. Зв’яжіться з консультантом по телефону або відвідайте наш офіс.
 • 3. При першому ж розмові менеджер складе план квартирного переїзду. Буде здійснено розрахунок ціни.

У вас буде час, щоб обміркувати наші пропозиції і прийняти зважене рішення. Коли ви визначилися, достатньо зателефонувати і замовити квартирний переїзд: вартість в договорі і не буде змінюватися в процесі робіт.

Заповніть онлайн-форму – наш фахівець зв’яжеться вам!

Дякуємо. Вашу заявку відправлено.

Натискаючи на кнопку “Відправити заявку”, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Що кажуть наші клієнти

Олександр
Олександр
Довго шукали компанію, яка зможе організувати переїзд квартири недорого і під ключ. Кілька разів прораховували вартість, міняли набір послуг. Дружина сильно турбувалася, так як речей було багато, в тому числі старовинний рояль і величезний шафа з книгами. У підсумку все пройшло на “ура”: ми змогли перевезти квартиру за 2 дні, при цьому ніщо не постраждало. Спасибі вам за якісний квартирний переїзд за таку низьку ціну!
Владислав
Владислав
Замовляли квартирний переїзд між містами. Менеджер в той же день порахував обсяг робіт і зробив докладну калькуляцію вартості. Спочатку хотіли замовити тільки вантажоперевезення, але квартирний переїзд обіцяв стати довгими, вибрали варіант “під ключ”. Чи не шкодуємо, нарікань до компанії немає!
Володимир Сахаров
Володимир Сахаров
Нам був потрібен швидкий квартирний переїзд. Вивезти диван з квартири в один день і ввезти його в нову на наступний – так нам не підходило. Вантажники оперативно завантажили все коробки, перевезли все в іншу частину Києва, навіть взяли участь в розстановці речей. Буду радити вас знайомим: як виявилося, квартирний переїзд дешево – це реальність.

Часті питання

Як заздалегідь потрібно замовляти квартирний переїзд в інше місто?
Оптимально залишати заявку не менше за 3 дні до початку робіт.
Чи можливо організувати квартирний переїзд в Києві недорого?
Вартість послуг залежить від обсягу робіт і додаткових опцій. Будь-якому клієнту ми готові запропонувати індивідуальні умови. Щоб їх дізнатися, залишайте заявку на нашому сайті.
Скільки коштує консультація по квартирних переїздів в Києві від вашого фахівця?
Консультаційні послуги та зустріч з фахівцем безкоштовні.
Часті питання