Крихкі предмети

Крихкі предмети

Крихкі предмети. Класифікація. особливості транспортування

У перевезенні крихких вантажів потрібно дотримуватися величезної кількості правил, створити унікальні умови і забезпечити збереження кожного окремого предмета. Така відповідальність передбачає знання співробітників компанії класифікації крихких вантажів, відповідний досвід в їх упаковці і транспортуванні. В нашій транспортної компанії передбачена можливість не тільки забезпечення ефективного перевезення будь-яких типів крихких і цінних вантажів, але і дотримання заходів по їх збереженню за рахунок використання тільки якісної упаковки і тари.

Класифікація крихких вантажів

На жаль, точної класифікації для крихких товарів не передбачено. Однак, наші співробітники розробили власні правила і умови, а також унікальний перелік правил, які дозволяють забезпечити збереження вашого вантажу в різних умовах і при необхідності транспортування навіть всієї обстановки офісу або складу. Ми виділили такі товари, що вимагають певного підходу вже на стадії планування і не допускають навіть найменшої ударної дії, тряски, вагового навантаження і тим більше падінь під час перевезення:

– оздоблювальні та декоративні матеріали (кахель, плитка і подібне);

– музичне обладнання та інструменти;

– посуд, скляні, кришталеві, фарфорові або керамічні столові предмети;

– електронні пристрої, комп’ютерне обладнання, офісна техніка;

– настінні годинники, дзеркала та інші предмети інтер’єру;

– запчастини до автомобіля;

– рослини, квіти;

– обладнання для будинку – душові кабінки, біде, рукомийники та інше;

– деякі види будівельних матеріалів.

Звичайно ж, це далеко не всі види предметів і вантажів, які вимагають до себе дбайливого ставлення. У нашій компанії фахівці заздалегідь вивчають всі умови і готують пакувальні матеріали і тару, яка буде найбільш безпечним варіантом для транспортування. Також заздалегідь підбирається транспорт і розподіляються місця для ув’язки або кріплення, що дозволяє виключити ймовірність падіння або тряски кожного окремого предмета.

Важливо: Як показує практика і напрацьований нашими співробітниками досвід – універсальні методики для кріплення, пакування і транспортування не підходять до вантажів з категорії крихких предметів. Кожна з категорій і вид вантажу вимагає окремого підходу, здатного оптимально забезпечити дотримання двох факторів – надійну фіксацію і безпеку на будь-якому маршруті.

При виборі методу перенесення, навантаження, упаковки та транспортування наші фахівці керуються такими критеріями:

– габаритами кожного окремого предмета;

– масою і матеріалом виготовлення;

– варіантами кріплення і фіксації в разі нестандартної конфігурації;

– побажаннями клієнта, якщо вони не суперечать правилам транспортування.

Зверніть увагу, що співпраця з нашою компанією передбачає зобов’язання, які суворо виконуються і прописані в договорі. Крім того, договір з нашою компанією передбачає компенсацію в разі порушення будь-якого з взятих зобов’язань. Ви можете бути впевнені, що ваші речі будуть доставлені не тільки в зазначений термін, але і в повній цілості, а при необхідності – навіть проведено демонтаж і установка на новому місці.