ЯК ПЕРЕЇЗД КОМПАНІЇ ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕД БІЗНЕСОМ

переїзд

ЯК ПЕРЕЇЗД КОМПАНІЇ ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕД БІЗНЕСОМ

Переїзд – це можливість для нового старту. Розглянемо переваги переїзду в новий офіс для вашої компанії.

Якщо ви в даний час розпочинаєте офісний переїзд, то ймовірно, що в більшості прочитаних вами статей і порад йдеться про те, наскільки напруженим може бути цей досвід, і скільки існує підводних каменів. Однак переїзд вашого бізнесу – це можливість стати краще і ми відчуваємо, що до цього слід ставитися тільки таким чином!

Переїзд офісу відбувається по ряду причин, від розширення компанії до переміщення в інші міста. І це є можливістю для зміни дизайну інтер’єру вашого офісу або впровадження інноваційних методів роботи. Переїзд офісу може стати каталізатором зростання для всієї вашої компанії.

Переїзд офісу може підштовхнути компанію до оцінки того, як вона працює; це може мотивувати і стимулювати продуктивність; змінити сприйняття бізнесу громадськістю, працівниками та клієнтами; і відкрити способи, якими ви можете скоротити витрати.

Професійна мувінгова компанія допоможе вам у плануванні та переїзді. Плюс це найпростіший спосіб уникнути стресів і напруги, пов’язаних з переїздом, залишаючи вам задоволення від поїздки і можливість пожинати плоди в кінці.

Заплануйте свій офісний переїзд

Чим раніше ви почнете планувати переїзд офісу, тим краще. Надайте собі достатньо часу для того, щоб не поспішати з прийняттям рішень і не робити поспішних дій, які можуть призвести до збитків і збоїв. Якщо ви вирішите провести переїзд самостійно, переконайтеся, що знаєте всі деталі, з яким бюджетом ви працюєте і яких термінів вам необхідно дотримуватися.

Але все ж простіше і надійніше найняти мувінгову компанію. Такі компанії спеціалізуються на переїздах в офіс. Вони знають як це зробити якісно і допоможуть вирішити всі питання, які у вас виникнуть.

Щоб переконатися, що ви вибрали правильних фахівців, дізнайтеся, які компанії є в цій галузі і подивіться відгуки. Поговоріть з представниками і ви самі відчуєте компетенцію.

Використання мувінгової компанії гарантує, що ви зробите все від початку до кінця правильно. Всі рішення будуть прийматися вами, але важка робота по досягненню цієї мети буде відповідальністю ваших муверів.

Розвивайте бренд компанії разом з переїздом

Офіси компанії добре демонструють її рівень, культуру і цінності: відвідуючи офіс ви можете сказати, молоді вони і креативні, або більш традиційні. І переїзд дає вам можливість оновити свій образ разом з вашим брендом.

Стиль, тон і мета брендингу компанії часто змінюються в міру розвитку компанії, тому, як тільки ви переїдете в офіс, у вас буде можливість оновлювати свою естетику відповідно до думки, яке ви хочете зобразити про вашу компанію.

Будівля, дизайн інтер’єру, розташування та стиль, які ви вибираєте, є основними факторами, які визначають тон вашого бренду і відображають правильне послання. Компанії, що займаються дизайном і переїздом офісів, зможуть запропонувати кілька корисних ідей, які допоможуть вам залучити потрібну аудиторію.

Впровадження інноваційних методів роботи

Нові методології можуть здатися складними для реалізації в старому, брудному офісі, але як тільки ви переїжджаєте, можливості збільшуються. Якщо є нові теорії та методи, які ви хочете спробувати, ви зможете застосувати їх до того, як дизайн інтер’єру буде закінчено.

Створення відкритих робочих місць, невеликих акустичних кімнат, переговорних столів і обідніх зон для співробітників стане простіше: у вас буде вільний простір для роботи, і ви зможете придумати своє власне ім’я і стиль.

Аналогічним чином, співробітники можуть очікувати повного оновлення, коли вони почнуть працювати в новій будівлі: це відмінний шанс почати впроваджувати нові та інноваційні способи роботи.

Розвивайте свою компанію

Більше місця, приємніший офіс або краще розташування означає, що вам буде легше поліпшити свою робочу силу: ви можете бути ближче до великих кадрових резервів або у вас може бути місце, щоб взяти додаткових співробітників. У будь-якому випадку, переїзд в офіс відкриває нові можливості для поліпшення вашої робочої сили.

Компанія, яка нещодавно перейшла на більш якісні і світлі офіси, також, ймовірно, буде виглядати більш вражаюче в очах як потенційних співробітників, так і клієнтів. Це сигнал успіху, рішучості і динамізму: ви не дозволяєте компанії потонути в рутині.

Як правильно перевести своє робоче місце

Переїзд в офіс може бути делікатним питанням для вашого персоналу, особливо якщо плануються істотні зміни в структурі. У цьому випадку простіше найняти професійну мувінгову компанію, щоб полегшити переїзд співробітникам компанії. Мувери володіють необхідним досвідом і знаннями про те, як зробити це правильно і надійно.

Переконайтеся, що ваші співробітники знають про переїзді, і будуть активно допомагати вам в цьому. У них можуть бути ідеї про те, як структурувати інтер’єр, щоб допомогти поліпшити свою роботу, або про найбільш ефективний спосіб роботи.

Коли ви змінюєте середовище своїх співробітників, це значно підвищує моральний дух, стимулює активну роботу і позитивні почуття до компанії. Переїзд офісу дасть вам можливість оцінити, як ваші співробітники співпрацюють один з одним і як вони спілкуються. Це також дає вам можливість відновити і розвивати культуру вашої компанії.

Перехід на інше робоче місце – це величезна частина процесу офісного переїзду, але, якщо все зроблено правильно, вся подорож проходить гладко.

Скорочення витрат

Одна з кращих частин переїзду в офіс – це можливість оцінити ваші фінансові витрати. Від комунальних тарифів до канцелярських товарів, перегляньте всіх своїх постачальників і дізнайтеся, де ви можете заощадити гроші і як ви можете підвищити рентабельність інвестицій.

Перегляньте ваших поточних постачальників і попросіть оцінки з альтернативних компаній. Одна проста оцінка і огляд можуть привести до значної щорічної економії.

Крім того, переїзд офісу – відмінний привід для переходу на найефективніші системи, щоб заощадити час і гроші вашої команди. Міняти рішення та обладнання набагато простіше, коли ви переїжджаєте, ніж намагатися переробити все на старому робочому місці.

Новий офіс, новий старт

Немає сенсу говорити, що переїзд в офіс – це просто! Але він не повинен розглядатися як негативне явище, що забирає багато часу. Переїзд дає вам можливість оновити свій бізнес, мотивувати співробітників і заощадити гроші; а також дає вам можливість ознайомитися з основними цінностями, які лежать в основі вашої компанії.