Види пакувальних матеріалів

Види пакувальних матеріалів

Правила упаковки вантажів. Пакувальні матеріали

Транспортування вантажів, навіть при невеликій відстані, вимагає певного підходу до навантажувальних робіт, ув’язці і кріпленню, а також упаковці кожного окремого предмета. Подібні правила будуть відноситись не тільки до крихких предметів, а й будь-яких інших типів вантажів, підвищуючи рівень безпеки під час перевезення та гарантуючи збереження після вивантаження.

Наші фахівці використовують найрізноманітніші матеріали і тару для забезпечення схоронності перевезених речей. До найбільш частих пакувальних матеріалів, що використовуються в нашій компанії, відносяться:

– плівка з повітряними бульбашками – використовується тиску запобігання зовнішнього механічного впливу в більшості випадків (низька вартість і висока ефективність захисту);

– пакувальний папір – використовується для підвищення захищеності окремих предметів, а також відділення речей одна від одної в разі подальшої упаковки в додаткову тару, наприклад, дерев’яний короб;

– дерев’янні короба – дозволяють щільно помістити вантаж, не допускаючи його взаємодії з іншими речами і виключаючи ймовірність ударів, стиснення, тряски і інших негативних чинників;

– картон – дозволяє заповнити пустоти і уникнути проблем при транспортуванні товарів, що мають нестандартну геометрію, також застосовується для відділення вже упакованого вантажу під час транспортування;

– пенопласт – амортизуючий матеріал, який запобігає пошкодження побутової техніки та громіздких предметів, забезпечуючи не тільки захист їх внутрішніх деталей, але і корпусу від подряпин або вм’ятин;

– поролон – захист від механічного впливу предметів малого розміру, а також можливість відокремити крихкі предмети один від одного;

– герметик, піна або гранули – заповнюють порожнечі між вантажем і пакувальної тарою.

Наші фахівці будуть діяти відповідно до певних правил, упаковуючи окремі предмети, а вже після цього укладати в підібрану заздалегідь тару, на палети або інші передбачені місця з фіксацією і максимальним рівнем безпеки. Навіть при упаковці кількох тендітних предметів вони будуть захищені від зовнішнього впливу кожен окремо, з використанням матеріалів з амортизаційними властивостями, а вже після цього зафіксовані або укладені в тару.

Важливо: При упаковці вантажів наші фахівці враховують необхідність захисту не тільки від зовнішнього механічного впливу, але також запобігають ймовірним перепадам температури, потраплянню вологи або пилу та інших негативних факторів.

Також враховуються побажання клієнтів, якщо вони не суперечать правилам безпеки транспортування.

Правила упаковки вантажів

Можна виділити кілька найбільш важливих правил, які дозволяють забезпечити безпеку транспортування вантажу в більшості ситуацій:

1. Побутова техніка і електронні пристрої. Упаковується кожен предмет окремо, виключаючи зіткнення. Якщо пристрої мають невеликий розмір – укладаються в спеціальну тару, попередньо запаковані в ізоляційний матеріал, який не допускає негативного впливу. Укладання здійснюється найбільш щільно, що виключає пошкодження вантажу при взаємному русі.

2. Невеликі крихкі предмети. Упаковка кожного окремого предмета, при необхідності, з виправленням конфігурації і полегшенням подальшого укладання в дерев’яні або картонні види тари. Для упаковки, найчастіше, використовується бульбашкова плівка, а фіксація здійснюється за рахунок транспортних стрічок і застосовується, тільки до пакувальної тари.

3. Устаткування та техніка. Навіть в разі транспортування в відповідній заводській упаковці, кожна коробка запаковується окремо, щоб виключити отримання зовнішніх пошкоджень і збереження внутрішньої цілісності.

4. Музичні інструменти. Перевезення здійснюється у відповідних футлярах і коробках, а кожен з інструментів в кофрі також додатково упаковується для захисту від механічного тиску, температури, пилу і вологи.

5. Скло, дзеркала та аналогічні предмети. Кожен окремий предмет відділяється за рахунок використання м’якого матеріалу з амортизаційними властивостями, а також фіксується за допомогою скотча і укладається з підкладкою в тару або на піддон.

6. Рослини і акваріуми. У першому випадку використовується бульбашкова плівка, а також окрема тара, в якій щільно встановлюється горщик. Акваріум вимагає звільнення від грунту і води, а також окремої транспортування флори, припускаючи підтримку відповідної температури та інших умов.

Зверніть увагу, що економія на пакувальному матеріалі – це зниження рівня безпеки транспортування навіть міцних суцільних вантажів. Тендітні предмети в обов’язковому порядку будуть упаковані нашими фахівцями, з використанням відповідної тари, а також мінімізацією займаного простору в кузові. Всі порожнечі також заповнюються, що дозволяє уникнути проблем з тряскою або ударами.