5 ОСНОВНИХ ПОМИЛОК ПРИ ПЕРЕЇЗДІ КОМПАНІЇ

5 ОСНОВНИХ ПОМИЛОК ПРИ ПЕРЕЇЗДІ КОМПАНІЇ

В умовах сучасної економіки компанії відчувають потребу в офісних площах різного розміру, тому ефективний переїзд в нове місце має вирішальне значення для підтримки динаміки і концентрації. Ми зібрали самі основні і грубі помилки, які виникають при зміні офісів і які потрібно враховувати, щоб забезпечити найбільш ефективний переїзд вашого бізнесу на нове місце.

1.Відсутність конкретного завдання

Для компанії, яка планує переїхати в новий офіс, важливо мати чіткий напрямок, щоб всі розуміли обгрунтування, вимоги, цілі та обмеження, які стоять за переїздом.

кілька важливих рішень, які потрібно узгодити перед початком процесу планування вашого переїзду.

Вони включають:

● ЯКИЙ: офіс вибрати, менший, більший, більш дешевий?

● КУДИ: ми хочемо переїхати?

● КОЛИ: ми повинні бути в новому офісі?

Знайдіть час, щоб проконсультуватися з ключовими особами, які приймають рішення у вашій організації, про причини переїзду і вимогах вашого нового офісного приміщення, в тому числі агента з нерухомості, юриста, спеціаліста з телекомунікаційної компанії, а також Radmove в якості вашої компанії по переїзду офісу. Спирайтеся тільки на знання і досвід професіоналів.

2. Відкладання на останній момент

Неправильно спланований час для переїзду може призвести до необдуманих вчинків, збільшення витрат, скорочення варіантів і менш сприятливої переговорної позиції. Неможливо розпочати планування занадто рано.

Відповідно до передовою практикою вам слід почати розгляд варіантів за 2-12 місяців до закінчення терміну оренди (або перерви в оренді), незалежно від того, чи розглядаєте ви питання про продовження, перегляд або перерозподілі. Через 1-2 місяці можливо здійснити якісний офісний переїзд з Radmove під ключ.

Ми проконсультуємо і організуємо вам будь-який офісний переїзд.

Не забудьте проконсультуватися з новим орендодавцем до передбачуваної дати переїзду, щоб переконатися, що у вас є дозвіл і доступ для мувінгової компанії і персоналу (розміщення речей, парковка для вантажного авто, резервування ліфта і охоронний доступ).

3.Відсутність планування і підготовки

Недооцінка кількості часу, планування і координації, пов’язаних з переїздом офісу, а також зосередженість на існуючому робочому навантаженні і зобов’язаннях компанії тягне за собою серйозні наслідки, такі як збитки і збої в робочому процесі.

Але складний процес переїзду можна розбити на ряд простих завдань і контрольних списків, щоб зробити все більш керованим.

Зверніться до Radmove та отримайте консультацію і використовуйте чек-лист «Переміщення офісу» в якості основного «списку справ» і переконайтеся, що нічого не забуто.

4. Вибір найнижчої ціни, спроби скоротити бюджет

Якщо мувінгова компанія, яку ви вибрали, не професійна і не може точно оцінити вартість переїзду, або вам запропонували нереально низьку ціну, то по закінченню переїзду, ви можете виявити збільшення вартості в кілька разів, коли рахунки вже будуть виставлені.

А причиною такої ситуації є:

Погодинні тарифи на послуги

Доплата за монтаж / демонтаж меблів

Доплата за підйом / спуск майна

Доплата за проноси

Доплата за пакувальні матеріали

Доплата за доставку пакувальних матеріалів

т.д.

Не впадайте в помилкове мислення економії. Спроба зробити офісний переїзд за найнижчою ціною може коштувати дорожче при зриві бізнесу.

Розглядайте пропозиції від компаній, які оцінили весь обсяг, нюанси і називають точну вартість офісного переїзду до його початку. Це дозволить Вашої компанії зберегти час, нерви і гроші.

Тому Radmove працює за фіксованою вартістю і робить переїзд компанії максимально комфортним.

5. Погана комунікація

Завжди підтримуйте позитив і підкреслюйте яку перевагу принесе новий офісний простір. Відповідно до передової практики роботодавці повинні консультуватися зі своїми співробітниками до, під час і після переїзду.

Чек-лист «Переміщення офісу» з порадами залучає ваших співробітників протягом усього процесу переїзду.

Також не забудьте оновити нову інформацію на всіх ваших маркетингових матеріалах, включаючи візитні картки, Фірмовий бланк, Веб-сайт, Електронні підписи, Рекламні матеріали і т. п.

Пам’ятай про правило трьох П:

Планування – вашому офісному переїзду знадобиться план, який допоможе вам ефективно управляти проектом вашого переїзду.

Підготовка – використовуйте Radmove чек-лист «Переміщення офісу» щоб підготуватися до кожного завдання, яку вам потрібно буде виконати в процесі переїзду.

Професіонали – всі успішні офісні переїзди вимагають поради та підтримки від професіоналів по переїзду, таких як Radmove.