20 СПОСОБІВ ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ НА ПЕРЕЇЗДІ

переїзд в новобудову

20 СПОСОБІВ ЗБЕРЕГТИ ГРОШІ НА ВАШОМУ НАСТУПНОМУ ПЕРЕЇЗДІ

  Переміщення вашого будинку або офісу вимагає великих витрат. Але знаючи деякі основні лайфхаки, ви можете істотно заощадити на вартості переїзду. У цій статті наша команда зібрала головні поради про те, як заощадити гроші на переїзді на кожному етапі переміщення. Приступимо!  

Не перевозьте те, що не використовуєте.

збережіть гроші на вашому переїзді Чим більше предметів у вас є, тим більше буде коштувати переїзд. У цьому розділі ми розглянемо всі області, в яких ви можете заощадити гроші, знаючи, що вас чекає переїзд.
 1. Викиньте, подаруйте або продайте речі, які вам більше не потрібні.

Незалежно від того, будете ви переїжджати на далекі відстані або локально, чим більше у вас предметів, тим дорожче вам обійдеться переїзд. Обов’язково позбудьтеся, продайте або пожертвуйте якомога більше речей, якщо хочете заощадити ваш бюджет. Якщо ви подорожуєте на великі відстані, подумайте про те, щоб позбутися від усіх важких меблів. Спробуйте порахувати і  з’ясуєте, що покупка нових меблів в пункті призначення, ймовірно, буде коштувати менше, ніж переїзд ваших важких старих меблів.
 1. Утилізуйте запаси, що є у вашій коморі, морозильній камері і холодильнику.

Наближаючись до останніх тижнів вашого переїзду, пройдіть через комору, морозильник і холодильник. Використовуйте все, що у вас є. Це допоможе заощадити на витратах на їжу напередодні дня переїзду, а також позбутися від уже наявної їжі.

Як заощадити гроші на упаковці для переїзду

збережіть гроші на упаковці для переїзду У цьому розділі ми розглянемо всі області, в яких ви можете заощадити на етапі упаковки в процесі переміщення. Дізнайтеся як заощадити на транспортних витратах нижче.
 1. Почніть готуватися до переїзду якомога раніше.

Чим раніше ви розпочнете, тим більше ймовірності зібрати дешеві або безкоштовні пакувальні матеріали. У вас також буде більше часу, щоб позбутися від речей, які вам не потрібні. Багато додаткових витрат в процесі переїзду відбуваються в останню хвилину через непідготовленість.
 1. Дізнайтеся, де вигідно придбати пакувальні матеріали.

Купуйте пакувальні матеріали, такі як скотч, коробки та пакувальний папір в інтернеті, але обов’язково перевіряйте їх надійність і уточніть про якість матеріалів. Запитайте свою мувінгову компанію, чи буде можливість використовувати гардеробні коробки в день переїзду. Використовуйте ковдри для захисту меблів. Якщо ви наймаєте мувінгову компанію, вам не потрібно турбуватися про витратні матеріали, необхідні для захисту ваших меблів. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісні матеріали у перевірених постачальників. Якщо вам дороги ваші речі, то краще довіритися професіоналам, які знають як надійно захистити навіть крихкі предмети.
 1. Упакуйте свої речі самостійно.

Самостійна упаковка – кращий спосіб заощадити на транспортних витратах. Чим більше ви встигли упакувати речей, тим менше часу знадобиться вантажникам, щоб завантажити і розвантажити автомобіль. Просто переконайтеся, що ви правильно спакували речі, щоб уникнути пошкодження ваших предметів під час транспортування. Якщо у вас не буде правильного захисту, то є ризик що щось зламається в цих коробках.
 1. Використовуйте те, що у вас вже є.

Немає сенсу купувати пакувальні матеріали, якщо вони у вас вже є. Подумайте про використання своїх старих коробок, які зберігаються десь на балконі, в підсобці чи гаражі, перш ніж виходити на вулицю і купувати що-небудь.
 1. Використовуйте білизну, простирадла і рушники для упаковки предметів.

Замість того, щоб купувати багато пакувального паперу, використовуйте свою постільну білизну, простирадла і рушники, щоб обернути і захистити деякі предмети (але тільки не посуд, тарілки або миски). Ви повинні будете використовувати пакувальний папір для своїх тендітних кухонних предметів. Але використання того, що у вас вже є, для всіх інших предметів заощадить вам гроші на пакувальному папері і коробках.
 1. Спакуйте коробку першої необхідності.

Потурбуйтеся про коробку предметів першої необхідності, які знадобляться вам одразу на новому місці. Зберігання їх при собі не дозволить вам витратити гроші на нові предмети, які у вас вже є, але які важко знайти серед речей після переїзду.
 1. Використовуйте валізи для упаковки предметів.

Валізи відмінно підходять для упаковки таких речей, як книги і інші громіздкі предмети. Так як валізи мають колеса і досить зручну форму, поміщати в них важкі предмети – відмінна ідея.
 1. Отримайте допомогу від друзів, сім’ї або колег.

Переїзд вимагає великої роботи, будь то процес упаковки речей або транспортування. Попросіть своїх друзів або сім’ю допомогти вам упакувати речі, розпродати їх, почистити, пофарбувати або навіть доглянути за дітьми. Це завдання, які може виконувати більшість людей, і немає сенсу наймати професійну службу для вирішення цих завдань, якщо ви хочете заощадити.
 1. Упакуйте і перевезіть цінні речі самі.

Одна з найбільш важливих частин переїзду, про яку багато хто забуває, – це упаковка і переміщення своїх цінностей самостійно. У процесі переїзду вас відвідає чимало нових людей, які будуть входити і виходити з вашого будинку або офісу, будь то ріелтори, клінінгові компанії, вантажники, потенційні покупці і т. д. Перед початком переїзду подбайте про свої цінності і перевезіть їх самостійно. Таким чином, ваші цінні речі не будуть втрачені, і ніхто не буде винен, якщо щось пропаде.
 1. Для телевізорів – використовуйте оригінальну коробку, якщо вона у вас є.

Найпростіший спосіб захистити свої телевізори з плоским екраном і заощадити гроші, використовувати оригінальну коробку, в якій вони поставлялися. Таким чином, вам не потрібно доплачувати за телевізійні коробки від компанії-перевізника.

Як заощадити гроші при наймі вантажників

переїзд з мувінговую компанією У цьому розділі ми розглянемо всі області, в яких ви можете заощадити гроші при наймі вантажників і з’ясуємо як найняти мувінгову компанію, маючи обмежений бюджет.
 1. Читайте відгуки та наймайте правильну мувінгову компанію.

Більшість компаній беруть погодинну оплату за свої послуги. Ви можете отримати уявлення про те, наскільки швидко і якісно працює компанія, якщо ви трохи вивчите їх відгуки. Якщо люди говорять, що вантажники працюють повільно і не злагоджено, то такий переїзд може зайняти більше часу і коштувати вам дорожче. Знайдіть вантажників з відгуками, в яких згадуються такі позитивні якості, як швидко і ефективно.
 1. Запитайте про наявність фіксованого тарифу.

Багато вантажників розраховують остаточну ціну тільки за відпрацьованими годинами, тому скільки триватиме переїзд, стільки й це буде коштувати. Запитайте, чи дасть ваш перевізник фіксовану ставку на переїзд. Це означає, що якою б не була тривалість переїзду, ви заплатите тільки ту ціну, яка вказана в договорі. Якщо ця сума відповідає вашому бюджеті, а у муверів хороша репутація, розгляньте можливість співпраці. Пам’ятайте, що якщо мувінгова компанія дає вам фіксовану ставку, ви повинні мати узгоджений інвентарний список, інакше фіксована вартість може бути порушена.
 1. Порівняйте оцінки від різних компаній.

Не всі вантажники оцінять вашу роботу за однаковою ціною. Слід також розуміти, що професійні вантажники зроблять все можливе для ефективної роботи по переміщенню ваших предметів. Порівнюючи тарифи, завжди перевіряйте репутацію мувінгових компаній онлайн. Так ви зрозумієте, що очікувати в день переїзду. Те, що у перевізника буде дешевша попередня оцінка, не означає, що вона буде виконана якісно.
 1. Зрозуміти вартість різних доплат.

Деякі мувінгові компанії стягують додаткову плату, таку як плата за драбину, плата за паливо, плата за перевезення на далекі відстані, використання пакувальних матеріалів і т. д. Завжди цікавтеся у муверів, що входить в погодинну ставку і на які додаткові витрати ви можете очікувати.
 1. Не наймайте дешевих вантажників.

Не завжди вибір найдешевшої мувінгової компанії хороша ідея. Іноді вантажники будуть оцінювати ваш переїзд дешевше, ніж інші перевізники, просто щоб отримати вас як клієнта. В кінцевому підсумку вам доведеться оплатити остаточну вартість в залежності від того, скільки часу займе переїзд (при локальному переїзді). Крім того, з дешевими, непрофесійними вантажниками ви ризикуєте пошкодити ваші речі. Те ж саме стосується переміщення на великі відстані. Не наймайте транспортну компанію, яка скаже вам, що вага ваших товарів набагато менше, ніж оцінювали інші перевізники. Це червоний прапор.
 1. Розгляньте можливість самостійного переїзду і порівняйте витрати.

Іноді переїзд самостійно обходиться дешевше, ніж наймати муверів, а іноді наймати компанію дешевше, ніж переїжджати самому. Перш ніж прийняти рішення, зрозумійте, скільки у вас речей. Якщо у вас є квартира з однією спальнею і не так багато речей, вам краще переїхати самостійно. Але, якщо у вас багато важких предметів і речей вам не обійтися без професійних муверів і вантажного автомобіля. Також пам’ятайте, щоб захистити ваші меблі, доведеться купувати всі необхідні матеріали для захисту. Коли ви наймаєте мувінгову компанію, вони вже оснащені необхідними матеріалами для безпечного захисту і переміщення ваших меблів. Ви також можете заощадити на транспортних витратах при наймі муверів, якщо належним чином підготуєтесь до їх появи.
 1. Підготуйтеся до переїзду.

Одна з найбільш важливих речей, яка допоможе заощадити на вартості послуг мувінгової компанії, – це правильна підготовка. Місцеві мувер включають у вартість кожну годину, тому, чим більш організовано ви підготуєтеся, тим краще. Але не забувайте про мінімальну вартість роботи одного мувер і автомобіля. Зберіть і упакуйте меблі і коробки по кімнатах. Позначте їх правильно з боків, щоб мувери точно знали, в яку кімнату вони перемістяться на новому місці. Переконайтеся, що всі меблі пройдуть  найбільш оптимальним шляхом до місяця, де буде припаркований вантажний автомобіль. Будьте в день переїзду на місці для уникнення всіх питань і труднощів.
 1. Доручіть вантажникам перевезти тільки меблі.

Розгляньте можливість переміщення всіх коробок і дрібних предметів в вашому автомобілі в нове місце призначення. Наймайте вантажників тільки для переміщення важких меблів. Ви можете також попросити не пакувати старі меблі, що дозволить заощадити, але не вбереже від пошкоджень. Переконайтеся, що у вас достатньо речей для переїзду з мувінгової компанією, оскільки у більшості місцевих муверів тариф складається з мінімум 2-3 години. Тому незалежно від того, скільки часу знадобиться на переїзд, вам доведеться заплатити цей мінімум.  

Отже, ви можете переконається, що фактичний день переїзду – це далеко не ваші основні витрати на нього. Таким чином, знаючи всі ці хитрощі, ви можете істотно заощадити ваш бюджет на кожному етапі процесу переїзду в ваш новий будинок, квартиру або офіс. Ми сподіваємося, що вам сподобався ця стаття, не соромтеся поділитися інформацією з усім світом!