Radmove – переїзд по Києву будь-якої складності

Щоб переїзд квартири або офісу не став головним болем, замовляйте організацію переїзду від Радмув. Одним дзвінком ви вирішите всі питання, пов’язані з вантажними перевезеннями і переїздом: ми візьмемо на себе ваші проблеми і реалізуємо найскладніші проекти і сміливі ідеї.

Швидка консультація по Вашому переїзду
Дякуємо. Вашу заявку відправлено.

Наші послуги

У нас ви можете замовити як повний пакет (професійний переїзд "під ключ"),
так і окремі послуги по переїзду. Фахівці нашої компанії організують:

Як відбувається переїзд по Києву з Radmove

 • При замовленні послуги по переїзду за вами закріплюється персональний менеджер, який відразу уточнює всі деталі замовлення, погодить терміни і здійснює розрахунок вартості переїзду.
 • Фахівцем здійснюється закупівля необхідного для організації переїзду пакувального матеріалу, за бажанням можна замовити додаткову тару для особистих речей.
 • Співробітники Радмув розбирають всі меблі, демонтують техніку та обладнання, упаковують речі в спеціальну тару, що захищає майно від можливих пошкоджень під час перевезення.
 • Вантажники дбайливо виносять речі і обладнання, не пошкоджуючи оббивку офісної будівлі, цілісність кабіни ліфта і дверних прорізів.
 • Машина і вантажники для переїзду подаються в потрібне місце і організовують перевезення речей в узгоджене з вами час.
 • По прибуттю на нову квартиру або в офісне приміщення вантажники піднімуть упаковані речі на потрібний поверх, організовують їх розпакування і установку, допоможуть повісити гардини і жалюзі, підключать устаткування.
 • По завершенні переїзду наші фахівці винесуть все сміття і використані матеріали.

Чому варто замовити переїзд у Radmove

Якість
 • 1. В Radmove працюють фахівці з багатим професійним досвідом та наявністю спеціальної підготовки, здатні вирішувати навіть самі нестандартні і складні завдання.
 • 2. Надійна упаковка – один з основних застав безпечного переїзду. Ми використовуємо перевірену тару, яка захистить від пошкоджень найкрихкіші речі: сервіз, дороге обладнання, антикваріат.
 • 3. Щоб організувати якісний переїзд, ми задіємо тільки власний транспорт . Наші машини для переїзду завжди в гарному стані, обладнані всім необхідним для перевезення вантажів.
Швидкість
 • 1. Ми без проблем організуємо швидкий переїзд , як в межах Києва, так і в інше місто.
 • 2. При необхідності перевезення і переїзд можуть бути проведені в нічний час, а весь процес – протягом однієї доби .
 • 3. У нас можна замовити машину на переїзд день в день.
Чесність
 • 1. Radmove дотримується політики відкритого ціноутворення : при організації переїзду ціна розраховується індивідуально, виходячи з конкретних потреб і необхідних ресурсів, без додаткових націнок.
 • 2. При замовленні переїзду з кожним клієнтом укладається договір , в якому прописуються всі послуги та матеріальна відповідальність мувінгової компанії – кожне наше зобов’язання ми гарантовано дотримуємося.
 • 3. Наша компанія дорожить своєю репутацією і відповідально підходить як в складних перевезень і віп переїздів, так і до організації переїзду недорого, надання одиничних послуг (замовлення авто для переїзду, оренда вантажників і т.д.).

Перевезення і переїзди від Radmove в цифрах

рабочих мест перевезли за 2019 год
2625

робочих місць перевезли за 2019 рік

перевезенных единиц мебели и техники
+10 700

перевезених одиниць меблів і техніки

дня в году работаем для Вас
363

дня в році працюємо для Вас

компании на долгосрочном сотрудничестве
54

компанії на довгострокову співпрацю

Олександр Радецький

Керівник компанії

З кожним роком кількість переїздів в Києві збільшується: з місця на місце переїжджають десятки тисяч людей, сотні державних і комерційних організацій. З часом змінюються і вимоги до послуг переїзду: все вище цінується професіоналізм, індивідуальний підхід, комфорт на всіх стадіях, комплексність вирішення проблем замовника. У сучасних реаліях будь-якої компанії, що надає послуги переїзду, важливо дотримати баланс між обсягом і терміновістю робіт і високим рівнем сервісу, зручністю і комфортом для клієнта.

За 4 роки роботи наша компанія напрацювала багатий досвід в організації переїзду і перевезення речей будь-якого рівня складності. Ми використовуємо сучасні технології та інструменти, розробляємо новаторські рішення, реалізуємо найсміливіші і креативні ідеї. Особлива увага все ми і я особисто приділяємо якості: кожен співробітник Radmove несе персональну відповідальність за надійність і безпеку робіт, дотримання термінів і даних зобов’язань.

Застава нашої ефективності – свіжий погляд на організацію переїзду і підвищена увага до сервісу. Ми цінуємо наших постійних клієнтів і завжди раді новим!

О. Радецький

Нам довірили переїзд

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client

Портфоліо переїздів і вантажоперевезень

Грамотно спланований переїзд не порушить вашого графіка або робочого процесу в компанії так як виконується в максимально стислі терміни

Всі проекти
Переїзд освітнього центру
Переїзд освітнього центру

Завдання. Надати послуги переїзду під ключ і перевезти крихке і нестандартне за габаритами майно центру: глобуси, плазмові панелі, іграшки і т.д.

Особливості. При переїзді машина з вантажниками перебувала на значній віддалі від центру, так як під’їхати до нього було неможливо. Всі речі потрібно було спустити на пасажирському ліфті і донести до припаркованої в 700 м машини для переїзду.

Результат. Все речі були доставлені без пошкоджень і в термін, ліфт і житлової під’їзд в результаті нашого переїзду з вантажниками не постраждали.

Переїзд страхової компанії
Переїзд страхової компанії

Завдання. Надати допомогу при переїзді великої страхової компанії, доставити архіви в новий офіс і перевезти великогабаритну меблі.

Особливості. Переїзд і перевезення паперів здійснювалися автономно, без участі співробітників компанії: вони продовжували свою роботу в штатному режимі.

Результат. Фахівці Radmove розробили спеціальну методику перевезення архіву, що дозволило уникнути плутанини з документами. Роботи були проведені вночі, тому ми змогли не відволікати фахівців замовника від роботи.

Думка наших клієнтів

Екатерина Смирнова
Катерина Смирнова
Звернулися в Радмув за допомогою в переїзді нашої компанії. Ми займаємося рекламою, в офісі багато макетів, Діджитал-панелей, великих речей. Для їх перевезення прибуло 15 фахівців, що дозволило укластися в бажане нам час. Особливо хочеться відзначити ввічливість, привітність і ввічливість збирачів і вантажників. З вами приємно працювати!
Макс Лазарєв
Макс Лазарєв
Шукали, де замовити машину з вантажниками для переїзду недорого. Випадково натрапив на ваш сайт, просто з цікавості залишив заявку. Моментально передзвонив менеджер, по поличках все розклав, розповів, як можна заощадити. У підсумку вибрали вашу компанію, додатково взяли ще кілька послуг. Відмінна якість за зовсім невеликі гроші!
У вас ще є питання?

У вас ще є питання?

Напишіть телефон – ми передзвонимо через хвилину!

Дякуємо. Вашу заявку відправлено.